Definitieve startlijst 27 april klasse B t/m Z2

Lijst gemaakt op: 28-04-2018 10:46:38

R.P.C. Rockanje Lente concours
Organisatie: R.P.C. Rockanje
Locatie: P.S.C. de Dijkgraaf te Ouddorp

Klasse M1/2

Jury bij C: Boone - Tuijnman, M.A.

Schrijfster bij C: eigen

nr.--tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--10:00Michelle ReijmFashion LadyM1P17Rockanje
2--10:07Philippa WaterstreetFS ElenaM1P17Rockanje
3--10:14Michelle ReijmFashion LadyM1P18Rockanje
4--10:21Philippa WaterstreetFS ElenaM1P18Rockanje
5--10:28Angela MoerkerkbaronettaM1P17Sasruiters
6--10:35Fréderique VermaatDyorieta RM1P17Rockanje
7--10:42Angela MoerkerkbaronettaM1P18Sasruiters
8--10:49Fréderique VermaatDyorieta RM1P18Rockanje
10:56pauze (15 min.)     
9--11:11Mandy PigmansRizzerM2P21Rockanje
10--11:18Claire De KoningPilortanoM2P21Rockanje
11--11:25Carly GrootscholtenSanti's CharmM2P21Rockanje
12--11:32Mandy PigmansRizzerM2P22Rockanje
13--11:39Claire De KoningPilortanoM2P22Rockanje
14--11:46Carly GrootscholtenSanti's CharmM2P22Rockanje
15--11:53Nikki PoldervaartPresleyM1C17Rockanje
16--12:00Annabel RidderDjørdisM1D17Rockanje
17--12:07Nikki PoldervaartPresleyM1C18Rockanje
18--12:14Annabel RidderDjørdisM1D18Rockanje



Klasse B en L1/2

Jury bij C: Metzger - Van de Poll, C.M.C.

Schrijfster bij C: eigen

nr.--tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
19--12:35Jasmijn WillemseSpikeBB5Schouwse Ruiters
20--12:42Juul ZwartDexBC5Schouwse Ruiters
21--12:49Jasmijn WillemseSpikeBB6Schouwse Ruiters
22--12:56Juul ZwartDexBC6Schouwse Ruiters
23--13:03Mirthe van HuizenAd Van De Bonte LaarhoeveBE5Sasruiters
24--13:10Nikki KoeseMoonlightBD5Sasruiters
25--13:17Mirthe van HuizenAd Van De Bonte LaarhoeveBE6Sasruiters
26--13:24Nikki KoeseMoonlightBD6Sasruiters
27--13:31Annaliena MoermanEspritBP5Schouwse Ruiters
28--13:38Esmeralda ElzingaZara`s ElegantBP5Rockanje
29--13:45Annaliena MoermanEspritBP6Schouwse Ruiters
30--13:52Esmeralda ElzingaZara`s ElegantBP6Rockanje
13:59pauze (15 min.)     
31--14:14Rosemarie MeijboomGeronimo CHL2P13Rockanje
32--14:21Kristel de ManRomeoL1P9Sasruiters
33--14:28Rosemarie MeijboomGeronimo CHL2P14Rockanje
34--14:35Kristel de ManRomeoL1P10Sasruiters
35--14:42Danielle De JongHigh fiveL1P9Rockanje
36--14:49Michelle ReijmJingalooL1P9Rockanje
37--14:56Danielle De JongHigh fiveL1P10Rockanje
38--15:03Michelle ReijmJingalooL1P10Rockanje



Klasse Z1/2 en ZZL

Jury bij C: Vermaat, P.

Schrijfster bij C: eigen

nr.--tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
39--15:25Sammy KoppGentle whisperingZZLP33Rockanje
40--15:33Nanja HuizerAnnabantaZZLP33Sasruiters
41--15:41Sammy KoppGentle whisperingZZLP34Rockanje
42--15:49Nanja HuizerAnnabantaZZLP34Sasruiters
43--15:57Ilse OlivierShakiraZ1D25Rockanje
44--16:05Amber KooimanAnastacia WZ1P25Noblesse
45--16:13Michelle Wesdorp - PaulsenDarco Polo BZ1P25Rockanje
46--16:21Ilse OlivierShakiraZ1D26Rockanje
47--16:29Amber KooimanAnastacia WZ1P26Noblesse
48--16:37Michelle Wesdorp - PaulsenDarco Polo BZ1P26Rockanje
16:45pauze (14 min.)     
49--16:59Fleur KraakViking's DesperadoZ2P29Rockanje
50--17:07Monique Van der WildeBelltoonZ2P29Voorne-putten
51--17:15Charell Van HoffGila DaulaZ2P29Rockanje
52--17:23Fleur KraakViking's DesperadoZ2P30Rockanje
53--17:31Monique Van der WildeBelltoonZ2P30Voorne-putten
54--17:39Charell Van HoffGila DaulaZ2P30Rockanje
55--17:47n nnnZ2P29 
56--17:55Jolanda De HoopGiovanni-BZ2P29Rockanje
57--18:03n nnnZ2P30 
58--18:11Jolanda De HoopGiovanni-BZ2P30Rockanje