Uitslagen 7 april 2013

10-04-2013 19:52:21

K.N.H.S. Dressuurwedstrijd 7 april 2013
Organisatie: R.P.C. Rockanje
Locatie: Hippisch Centrum Westvoorne

Klasse Z1/2 in handicap
Klasse Z1/2 in handicap
Klasse L1/2 in handicap
Klasse L1/2 in handicap
Klasse M1/2 in handicap
Klasse M1/2 in handicap
Klasse B
Klasse B

Klasse Z1/2 in handicap

Jury bij C: De heer B. van den Heuvel

(1 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Esther GrootscholtenAzzaroKrack CZ1P25Colinsland, RV het63,8221770,0070,00
 
xPatrick van der Schee (HC)LelinanoraFarmerZ1P25Voorne-Putten (PSV), RVNG  

Terug naar de top

Klasse Z1/2 in handicap

Jury bij C: De heer B. van den Heuvel

(1 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Esther GrootscholtenAzzaroKrack CZ1P26Colinsland, RV het62,6521370,0070,00
 
xPatrick van der Schee (HC)LelinanoraFarmerZ1P26Voorne-Putten (PSV), RVNG  

Terug naar de top

Klasse L1/2 in handicap

Jury bij 1: De heer B. van den Heuvel

(8 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.1xq1xq2
1Sylvia Muthert-BoutCalindaTuschinskiL1P9Voorne-Putten (PSV), RV65,3319670,0060,00
2Kathleen Van WindenEfeeraZjengis KhanL1P9Noblesse, RV64,3319360,0060,00
 
3Liane van der ADa VinciVivaldiL2P13Rockanje (RPC), RC63,0018960,0060,00
 Maaike BrunottCatootjeWhy - NotL2P13Bernisse, RV63,0018960,0060,00
5Morre DoelmanAmberKennedyL1P9Voorne-Putten (PSV), RV61,0018360,0060,00
6Danielle NautaDumara MDreamcatcherL2P13Rockanje (RPC), RC59,3317860,0060,00
7Nancy TimmerAdicreScandicL2P13Putsche Ruiters, RV de58,3317550,0060,00
8Astrid NobelBayleefWolfgangL1P9Rockanje (RPC), RC57,3317250,0060,00

Terug naar de top

Klasse L1/2 in handicap

Jury bij C: De heer B. van den Heuvel

(8 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Sylvia Muthert-BoutCalindaTuschinskiL1P10Voorne-Putten (PSV), RV67,6720370,0070,00
2Kathleen Van WindenEfeeraZjengis KhanL1P10Noblesse, RV65,6719760,0060,00
 
3Liane van der ADa VinciVivaldiL2P14Rockanje (RPC), RC65,0019560,0060,00
4Maaike BrunottCatootjeWhy - NotL2P14Bernisse, RV62,0018660,0060,00
5Astrid NobelBayleefWolfgangL1P10Rockanje (RPC), RC61,0018360,0060,00
6Morre DoelmanAmberKennedyL1P10Voorne-Putten (PSV), RV60,6718260,0060,00
7Danielle NautaDumara MDreamcatcherL2P14Rockanje (RPC), RC60,3318160,0060,00
8Nancy TimmerAdicreScandicL2P14Putsche Ruiters, RV de59,3317860,0060,00

Terug naar de top

Klasse M1/2 in handicap

Jury bij C: De heer G.T. Bril

(5 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Tessa de RoonDoretta BSpielbergM1P17Voorne-Putten (PSV), RV64,6719460,0070,00
2Dyonne van den BulkJoy Dancer M1P17Bernisse, RV63,0018960,0070,00
 
3Chantal BreemanKatinkaHerman 359M1P17Sasruiters (PSV), RV de62,6718860,0060,00
4Tamara OttevangerUndercoverMetallM2P21Bernisse, RV62,0018660,0070,00
5Iris VerheijAmilana W.Sir CorlandM1P17Rockanje (RPC), RC60,6718250,0060,00

Terug naar de top

Klasse M1/2 in handicap

Jury bij C: De heer G.T. Bril

(5 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Tessa de RoonDoretta BSpielbergM1P18Voorne-Putten (PSV), RV62,0018660,0060,00
2Chantal BreemanKatinkaHerman 359M1P18Sasruiters (PSV), RV de61,6718560,0060,00
 Tamara OttevangerUndercoverMetallM2P22Bernisse, RV61,6718560,0060,00
 
4Dyonne van den BulkJoy Dancer M1P18Bernisse, RV61,0018360,0060,00
5Iris VerheijAmilana W.Sir CorlandM1P18Rockanje (RPC), RC59,3317850,0060,00

Terug naar de top

Klasse B

Jury bij C: De heer G.T. Bril

(8 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Kim Ter SteegeRainier AmaireKrack CBP5Bernisse, RV66,3319960,0070,00
2Lesley Van DongenLaffrey's NikitaStradivariBP5Groene Dak, RV 't65,3319660,0070,00
 
3Eline ZonneveldOllieTrevallion Telynor's PrinceBP5Rockanje (RPC), RC65,0019560,0070,00
4Petra Van KerkhofDustinAachenBP5Rockanje (RPC), RC60,6718250,0060,00
 Bianca GrootscholtenDevotionTygoBP5Voorne-Putten (PSV), RV60,6718250,0060,00
6Angela Grootscholten-NapstraAdonisElegantBP5Rockanje (RPC), RC60,3318160,0060,00
7Kaylee AndreasXylkeBeintse 418BP5Schouwse Ruiters, RV de60,0018050,0060,00
8Renee OlversWatte BP5Voorne-Putten (PSV), RV57,0017150,0050,00

Terug naar de top

Klasse B

Jury bij C: De heer G.T. Bril

(8 combinaties)
RangNaamPaardVaderKl.Cat.P.nr.Verenigingprc.Cxq1xq2
1Eline ZonneveldOllieTrevallion Telynor's PrinceBP6Rockanje (RPC), RC66,3319960,0070,00
2Kim Ter SteegeRainier AmaireKrack CBP6Bernisse, RV64,6719460,0070,00
 
3Lesley Van DongenLaffrey's NikitaStradivariBP6Groene Dak, RV 't63,0018960,0070,00
4Petra Van KerkhofDustinAachenBP6Rockanje (RPC), RC62,3318750,0060,00
 Renee OlversWatte BP6Voorne-Putten (PSV), RV62,3318750,0060,00
6Angela Grootscholten-NapstraAdonisElegantBP6Rockanje (RPC), RC61,6718560,0060,00
7Kaylee AndreasXylkeBeintse 418BP6Schouwse Ruiters, RV de61,3318460,0060,00
8Bianca GrootscholtenDevotionTygoBP6Voorne-Putten (PSV), RV60,0018050,0060,00

Terug naar de top