Lijst gemaakt op: 02-02-2018 19:32:05

KNHS dressuurwedstrijd 14 januari 2018
Organisatie: R.P.C. Rockanje
Locatie: P.S.C. de Dijkgraaf

Klasse Z paarden en pony's Z1/2 in handicap
Klasse B paarden
Klasse B pony's
Klasse M1/2 paarden in handicap
Klasse L1/2 in handicap
klasse L2 en M pony's in handicap

Klasse Z paarden en pony's Z1/2 in handicap

Jury bij C: Witte, I. De

Z1/D-Z1/E-Z2/D-Z2/E, proef 23/90 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Shona SlingerGlamour GirlZ1ERockanjeOUDE-TONGE67,94231 (1)70,0075,00
 
2Milou VermueBosvallei's VeronZ1DSchouwse RuitersNOORDGOUWE60,15204,5 (2)60,0060,00
3Sam ReidelBevelander's PrincessZ1ESchouwse RuitersNOORDWELLE58,09197,5 (3)60,0060,00
4Kim DaleboutDevil Day's KayZ2DSchouwse RuitersZIERIKZEE56,25225 (4)55,0055,00

Z1/D-Z1/E-Z2/D-Z2/E, proef 24/91 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Shona SlingerGlamour GirlZ1ERockanjeOUDE-TONGE62,06211 (1)60,0060,00
 
2Milou VermueBosvallei's VeronZ1DSchouwse RuitersNOORDGOUWE58,82200 (2)60,0060,00
3Sam ReidelBevelander's PrincessZ1ESchouwse RuitersNOORDWELLE56,47192 (3)60,0060,00
4Kim DaleboutDevil Day's KayZ2DSchouwse RuitersZIERIKZEE52,95206,5 (4)55,0055,00

Z2/P-Z1/P, proef 27/23 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Anais TsakonisFloortjeZ2PSchouwse RuitersKERKWERVE69,41236 (1)65,0070,00
 
2Fleur SchapersPjotter van de GadedijkZ2PVoorne-puttenHELLEVOETSLUIS58,97200,5 (2)60,0060,00
3Carla Hermsen - Van KanFurantaZ1PRockanjeROCKANJE56,18191 (3)55,0050,00

Z2/P-Z1/P, proef 28/24 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Anais TsakonisFloortjeZ2PSchouwse RuitersKERKWERVE66,47226 (1)70,0070,00
 
2Fleur SchapersPjotter van de GadedijkZ2PVoorne-puttenHELLEVOETSLUIS56,62192,5 (2)60,0060,00
3Carla Hermsen - Van KanFurantaZ1PRockanjeROCKANJE50,59172 (3)50,0050,00

Terug naar de top

Klasse B paarden

Jury bij C: Witte, I. De

B/P, proef 3 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Maxime Van TatenhoveHestia DancerBPVeerse RuitersGAPINGE67,00201 (1)70,0080,00
 
2Annaliena MoermanEspritBPSchouwse RuitersZIERIKZEE60,00180 (2)55,0060,00
3Leanne Ter Maat - GrinwisJonasBPSasruitersGOEDEREEDE58,67176 (3)50,0050,00

B/P, proef 4 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Maxime Van TatenhoveHestia DancerBPVeerse RuitersGAPINGE65,83197,5 (1)65,0070,00
 
2Annaliena MoermanEspritBPSchouwse RuitersZIERIKZEE61,67185 (2)60,0060,00
xLeanne Ter Maat - GrinwisJonasBPSasruitersGOEDEREEDEVrijw (x)  

Terug naar de top

Klasse B pony's

Jury bij C: Witte, I. De

B/D, proef 3 (4 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Wendy GebraadBevelander's DidoBDSchouwse RuitersOOSTERLAND68,83206,5 (1)70,0070,00
 
2Marissa BlankertBliksemBDSchouwse RuitersZONNEMAIRE63,33190 (2)60,0060,00
3Levina De VriezeDromore WestBDSchouwse RuitersSCHARENDIJKE58,50175,5 (3)  
4Elise MarkwatDexBDSasruiters 57,33172 (4)55,0060,00

B/D, proef 4 (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Wendy GebraadBevelander's DidoBDSchouwse RuitersOOSTERLAND67,17201,5 (1)  
 
2Marissa BlankertBliksemBDSchouwse RuitersZONNEMAIRE61,83185,5 (2)  
3Elise MarkwatDexBDSasruiters 60,83182,5 (3)  

Terug naar de top

Klasse M1/2 paarden in handicap

Jury bij C: Abrahamse, C.A.

M1/P-M2/P, proef 15/19 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Angela MoerkerkbaronettaM1PSasruitersOUDDORP ZH65,17195,5 (1)60,0060,00
 
2Saskia DrokBaileyM1PRockanjeSTELLENDAM63,33190 (2)65,0070,00
xFleur SchapersVds CarnavalM2PVoorne-puttenHELLEVOETSLUISVrijw (x)  

M1/P-M2/P, proef 16/20 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Angela MoerkerkbaronettaM1PSasruitersOUDDORP ZH64,33193 (1)60,0060,00
 
2Saskia DrokBaileyM1PRockanjeSTELLENDAM60,33181 (2)60,0060,00
xFleur SchapersVds CarnavalM2PVoorne-puttenHELLEVOETSLUISVrijw (x)  

Terug naar de top

Klasse L1/2 in handicap

Jury bij C: Abrahamse, C.A.

L1/P-L2/P, proef 11/7 (4 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Kim VisserAnnabantaL2PSasruitersSTAD AAN 'T HARINGVLIET69,00207 (1)75,0070,00
 
2Marleen KlijnThijsL1PRockanjeOUDDORP ZH62,50187,5 (2)60,0060,00
3Denise WisseSteijnL1PNieuwendijk HoeveWASSENAAR62,00186 (3)60,0060,00
4Linda StokThomasL1PRockanjeHELLEVOETSLUIS60,00180 (4)60,0060,00

L1/P-L2/P, proef 12/8 (4 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2
1Kim VisserAnnabantaL2PSasruitersSTAD AAN 'T HARINGVLIET67,67203 (1)70,0070,00
 
2Marleen KlijnThijsL1PRockanjeOUDDORP ZH63,67191 (2)60,0060,00
3Denise WisseSteijnL1PNieuwendijk HoeveWASSENAAR60,33181 (3)60,0060,00
4Linda StokThomasL1PRockanjeHELLEVOETSLUIS58,17174,5 (4)60,0060,00

Terug naar de top

klasse L2 en M pony's in handicap

Jury bij C: Abrahamse, C.A.

L2/A, proef 11 (1 combinatie)
RangRuiterPonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2xq3
1Levina De VriezeBillyL2ASchouwse RuitersSCHARENDIJKE59,17177,5 (1)60,0060,0000000

M1/C-M1/D-M2/C-M2/D, proef 19/15 (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2xq3
1Ilse OlivierShakiraM2DRockanjeROZENBURG ZH66,50199,5 (1)70,0070,00 
 
2Esra NelisseHoppenhof's MaraM1DSchouwse RuitersNOORDGOUWE63,33190 (2)65,0065,00 
3Nikki PoldervaartPresleyM1CRockanjeHELLEVOETSLUIS59,17177,5 (3)60,0065,00 

M1/C-M1/D-M2/C-M2/D, proef 16/20 (3 combinaties)
RangRuiterPonyKl.Cat.VerenigingWoonplaatsprc.Cxq1xq2xq3
1Esra NelisseHoppenhof's MaraM1DSchouwse RuitersNOORDGOUWE65,83197,5 (1)65,0065,00 
 
2Ilse OlivierShakiraM2DRockanjeROZENBURG ZH63,00189 (2)70,0070,00 
3Nikki PoldervaartPresleyM1CRockanjeHELLEVOETSLUIS60,50181,5 (3)65,0065,00 

Terug naar de top